Chalupa Vysoká Jedle Vám nabízí ubytování na samotě, přibližně 3 kilometry od městečka Nejdek a zhruba 15 kilometrů od Karlových Varů. Obklopují ji lesy a louky, proto je ideální volbou pro školy v přírodě, pobyty turistů či sportovní soustředění či rodiny s dětmi.

Celoročně dostupné ubytování v chalupě poskytuje prostor pro pobyt až 26 hostů. Chalupa se nabízí pouze jako celek. K dispozici je Vám společenská místnost s typickým dřevěným posezením/jídelnou, televizí se satelitním příjmem, kde si v kruhu přátel a blízkých zahrajete různé společenské hry (člověče nezlob se, prší, šipky a jiné). A pro menší návštěvníky máme dětský koutek s hračkami, malováním. V chalupě je také kuchyň s plynovým sporákem s elektrickou troubou, elektrická varná deska, rychlovarné konvice, dvě ledničky s mrazákem, mikrovlnná trouba, veškeré kuchyňské vybavení (hrnce, talíře, hrníčky, skleničky, a podobně).

Připraveny jsou pro Vás 3 ložnice:
- ložnice č. 1 pro 8 osob je vybavená čtyřmi palandami,
- ložnice č. 2 pro 2 osoby je vybavená dvěmi samostatnými lůžky,
- ložnice č. 3 pro 16 osob je vybavená šesti palandami a čtyřmi samostatnými lůžky.

K zapůjčení máme dětskou cestovní postýlku a chodítko. Samozřejmostí jsou koupelny se sprchami, oddělené pro dámy a pány i samostatné toalety. O vytápění se stará elektrokotel, takže pro Vaše pohodlí v teple stačí jen stisknout vypínač. K dispozici je WiFi připojení. Domácí mazlíčci jsou vítáni po předchozí domluvě.

Ve venkovním prostoru u chalupy využijete altán s posezením, zastřešené ohniště s posezením, k zapůjčení máme i gril a vidlice na opékání vuřtů. Ve vedlejší budově je k dispozici mini tělocvična pro hraní fotbalu či ping-pongu. Prostor venku jde využít k hraní volejbalu či badmintonu (míče, pálky máme k zapůjčení). A když už budete unavení ze všech her, pod chatou se nachází rybník, kde si vychutnáte klid a pohodu. Naše rybičky určitě nepohrdnou malou dávkou pečiva. Když nám zima bude přát, proč si s dětmi nebo i partou skvělých přátel nepostavit sněhuláka? Nebo si zajezdit na sáňkách? V případě, že si vezmete s sebou lyže či kola, je pro Vás zabezpečený prostor na úschovu. Hned vedle chalupy se nachází 80 metrů dlouhý lyžařský vlek vhodný pro začátečníky. Auta zaparkujete u chalupy, připravte se však na ztížený přístup.

Výborná poloha chalupy přeje především turistům a houbařům. Přímo z ubytování můžete podnikat túry k Rozhledně Pajndl, Dračí skále, Kamennému hřibu, Přírodní památce Vlčí jámy atd. Adrenalinový zážitek si užijete v Areálu Plešivec v Abertamech a zaplavete si na Přírodním koupališti Šindelová a Vodní nádrži Tatrovice. V zimních měsících je jen 200 metrů od chalupy udržována běžkařská magistrála ve směru na lyžařská střediska Pernink, Blatná, Boží dar nebo i do Německa.

Máte zájem o cenově výhodné ubytování na klidném místě, na samotě, v lese? Právě jste ho našli. Těšíme se na Vás v Chalupě Vysoká Jedle.